Jak wybrać dobry krem na ujędrnienie biustu? | Frashe

Jak wybrać dobry krem na ujędrnienie biustu?

Czy balsamy ujędrniające działają? Nawet jeżeli odpowiedź brzmi tak, to zastanawiasz się, jaki krem na ujędrnienie biustu zadziała najlepiej? Już odpowiadamy na te pytania! Mianowicie, dobry balsam ujędrniający do biustu może znacznie poprawić wygląd piersi. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego kosmetyku, gdyż nie każdy zadziała równie skutecznie.

Zamów krem na piersi Frashe

Naturalne kremy na ujędrnianie biustu

Zastanawiasz się, jakie kremy ujędrniające do biustu zadziałają najlepiej? Wybierając krem, najlepiej sięgnąć po kosmetyk o całkowicie naturalnym składzie. Aby tego dokonać, konieczne jest czytanie składów kremów, zamieszczonych na opakowaniu. Tylko w ten sposób będziemy w stanie wyselekcjonować krem, zawierający jak najwięcej składników aktywnych, a nie zawierający chemii.

Ujędrnianie biustu kosmetyki. Jakich składników unikać?

Czego więc należy unikać? Silikonów, sztucznych barwników, emulgatorów, PEGów, czy chemicznych substancji zapachowych i barwiących. Nie tylko nie wykazują one żadnych pozytywnych właściwości dla skóry, ale mogą jej także zaszkodzić. Mogą bowiem podrażniać i wysuszać.

Jaki krem ujędrniający wybrać?

dlonie z krememCzego więc poszukiwać? Co powinien zawierać dobry krem ujędrniający do biustu? Zacznijmy od typowych składników ujędrniających. Sprawdzą się takie roślinne wyciągi, jak acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, czy ekstrakt z pąków. Składniki te doskonale uelastyczniają i ujędrniają biust, poprawiając jego kształt. Co więcej, wspomniane składniki wpłyną także na inne właściwości. Co istotne, wzmacniają naczynka i poprawiają mikrokrążenie. Dzięki temu szybko odprowadzane są toksyny. Z drugiej zaś strony właściwości drenujące sprawiają, że skóra jest lepiej nawilżona, odżywiona i dotleniona. Poprawa tych podstawowych parametrów skóry pozytywnie wpływa także na jędrność skóry.

Dla kogo?

O jędrność biustu dbać powinny wszystkie panie, ale przede wszystkim te, o większych piersiach. Wraz z upływem czasu skóra na całym ciele zaczyna wiotczeć. Już po 25. roku życia skóra traci kolagen i elastynę. Przez to powoli tkanki zaczynają wiotczeć. To samo dotyczy biustu. W tym obszarze borykamy się z jeszcze jednym problemem. Ciężar piersi, pod wpływem grawitacji, ciągnie je ku dołowi. W połączeniu z wiotczejącą skórą prowadzi to do opadania piersi.

Ważną kwestią jest także ujędrnianie biustu po karmieniu oraz po ciąży. W tym stanie dochodzi do szybkiego wzrostu objętości biustu, a potem szybkiej utraty objętości. W takim wypadku również warto stosować ujędrniający krem do biustu, nawet profilaktycznie.

 

Jesteśmy na

nasze aukcje