Idealny krem do biustu – sposób na ujędrnienie, podniesienie i powiększenie | Frashe

Idealny krem do biustu – sposób na ujędrnienie, podniesienie i powiększenie

O skórę biustu należy dbać tak, jak o skórę na całym ciele. A nawet jeszcze bardziej! Skoro nie wyobrażamy sobie nie nakładać kremu do twarzy, to tak samo powinno być z obszarem piersi. Przecież w tym miejscu skóra jest wyjątkowo narażona na uszkodzenia i rozciągnięcie.

Biust – kłopotliwy obszar

Biust z kilku powodów narażony jest na opadanie i wiotczenie. Skóra z wiekiem traci jędrność i w coraz mniejszym stopniu jest w stanie dźwigać ciężar tkanki tłuszczowej, która buduje piersi. Siła grawitacji coraz bardziej oddziałuje na ten obszar, a piersi zaczynają opadać. Panie, które nie noszą biustonosza szczególnie odczuwają to działanie grawitacji. Dodatkowo na jędrności piersi odbijają się wszelkie zmiany wagi, także te, do których dochodzi po ciąży oaz karmieniu piersią. Nie jest to jedyne źródło kompleksów. Wielu paniom marzy się większy biust. Na wszystkie te problemy może pomóc bardzo proste rozwiązanie – krem na piersi.

Kompleksowo działający krem

krem na biustDobry krem na biust zadziała na wszystkie najważniejsze jego cechy. Poprawi jędrność, delikatnie uniesie i sprawi, że piersi będą wyglądać na pełniejsze. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak podnieść biust, ujędrnić go i podnieść, sięgnij po dobry kosmetyk.

Skuteczny krem wyróżnia się naturalnym składem. Nie może zawierać takich substancji, jak: silikony, sztuczne barwniki, emulgatory, PEGi, czy chemiczne substancje zapachowe i barwiące. Nie pielęgnują one skóry w żaden sposób, a mogą mieć na nią negatywny wpływ – mogą wysuszać i podrażniać skórę.

Skład uniwersalnego kremu – co powinien zawierać?

W składzie kremu warto poszukiwać składników naturalnych o działaniu nawilżającym, ujędrniającym, regenerującym oraz drenującym. W ten sposób w pełni zadbamy o piersi i ich wygląd. Składniki nawilżające to podstawa pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dzięki nim tkanki zachowują dłużej elastyczność, nie wiotczeją i odporne są na uszkodzenia. Skóra wydaje się wypełniona i gęsta. Dzięki składnikom ujędrniającym piersi mają ładny kształt i nie opadają tak szybko wraz z upływającym czasem. Bardzo duże znaczenie mają także składniki regenerujące. Odbudowują one struktury skóry, która staje się grubsza i mocniejsza. Właściwość ta wpływa na sam kształt i rozmiar biustu – stają się widocznie bardziej krągłe. Właściwości drenujące poprawiają wchłanianie składników aktywnych. Skóra jest lepiej nawilżona, odżywiona i dotleniona.

Podsumowanie

Kremy to doskonały sposób na ujędrnienie, powiększenie oraz podniesienie biustu. Nie są one inwazyjne i można stosować je bez obaw. Wybierajmy jednak te, o naturalnym składzie. Takie kosmetyki nie tylko będą najbardziej skuteczne, ale też nie podrażnią skóry. Dzięki nim uzyskamy estetyczne, nienachalne podnoszenie biustu, jego ujędrnienie i powiększenie.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017