Jak działają kremy na powiększenie biustu? | Frashe

Jak działają kremy na powiększenie biustu?

W popularnych drogeriach znaleźć można mnóstwo kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji skóry piersi. Panie kuszone są wizją krąglejszych, bardziej bujnych kształtów. Wiele osób zapewne zastanawia się, czy kremy na powiększenie biustu działają w ogóle. Odpowiedź brzmi tak, ale należy uświadomić sobie, jak właściwie kosmetyk może zwiększyć rozmiar piersi.

Serum na ujędrnianie biustu Frashe – zamów teraz

Frashe krem na biust

W jaki sposób krem może powiększyć biust?

kobieta biust

Odpowiednio dobrany kosmetyk to świetny sposób na nieoperacyjne powiększanie biustu. Trzeba jednak wiedzieć, jak właściwie działają takie preparaty. Przede wszystkim warto wspomnieć, że przy pomocy kremu nie uzyskamy efektu niczym spod skalpela.

W internecie można naleźć zdjęcia, na których piersi przypominają doklejone do klatki dwie piłki. Oczywiście, przy pomocy kremu nie uzyskamy takiego efektu. Dla wielu osób to jednak zaleta – wolą naturalne, estetyczne rezultaty. Krem powiększający do biustu może natomiast sprawić, że piersi będą pełniejsze i będą wyglądać na większe.

Działanie kremów na powiększanie biustu

Działanie takiego kremu nie polega na dobudowaniu objętości samej w sobie. Skuteczny preparat przede wszystkim buduje i wzmacnia skórę. Dzięki temu jest bardziej gęsta (zwiększa się jej grubość), jest też jędrna i elastyczna. Biust zostaje delikatnie uniesiony, co sprawia, że otrzymujemy niejako efekt push-up.

Wzrost grubości skóry także zwiększa nieco rozmiar piersi. Dzięki takim kompleksowym właściwościom i poprawie wszystkich parametrów skóry w naturalny sposób dochodzi do powiększenia piersi. Bardzo dużą zaletą kremów jest brak inwazyjnego działania.

Szukaj naturalnych składników!

Wybierając kosmetyki o naturalnym składzie, pozbawione chemii, mamy pewność, że w pełni dbamy o skórę. Bardzo dobrze działają kremy zawierające zioła na powiększenie biustu takie, jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, czy ekstrakt z pąków. Doskonałym uzupełnieniem będzie kofeina, dipalmitoyl hydroxyproline, czy ceramide 6. Szukajmy kosmetyków o jak największej koncentracji składników aktywnych. Takie preparaty często mogą być określane jako serum powiększające do biustu, gdyż słowo serum często wskazuje na wysoką koncentrację substancji czynnych.

Takie składniki pochodzenia organicznego zawarte w serum do biustu będą doskonale pielęgnować skórę. Zadbają o wszystkie główne właściwości tkanek. Dzięki temu będzie ona mocniejsza, a co za tym idzie lepiej będzie podtrzymywać biust. Piersi staną się wyraźnie zaokrąglone, z zachowaniem naturalności.

Jesteśmy na

nasze aukcje