Jak działają kremy na powiększenie biustu? | Frashe

Jak działają kremy na powiększenie biustu?

W popularnych drogeriach znaleźć można mnóstwo kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji skóry piersi. Panie kuszone są wizją krąglejszych, bardziej bujnych kształtów. Wiele osób zapewne zastanawia się, czy kremy na powiększenie biustu działają w ogóle. Odpowiedź brzmi tak, ale należy uświadomić sobie, jak właściwie kosmetyk może zwiększyć rozmiar piersi.

Wpływ kremu na biustRezultaty
Wzmacnianie rusztowania skóryMocne włókna kolagenowe i elastynowe są odporniejsze na rozciąganie, a biust z wiekiem nie traci na swojej jędrności, jest bardziej uniesiony. Skóra jest gęstsza, grubsza.
Zwiększenie poziomu nawilżenia skóryLepszy wygląd skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie.
Ochrona skóry przed wolnymi rodnikamiWolniejsze starzenie się skóry. Biust dłużej zachowuje atrakcyjny kształt.

Serum na ujędrnianie biustu Frashe – zamów teraz

Frashe krem na biust

W jaki sposób krem może powiększyć biust?

kobieta biust

Odpowiednio dobrany kosmetyk to świetny sposób na nieoperacyjne powiększanie biustu. Trzeba jednak wiedzieć, jak właściwie działają takie preparaty. Przede wszystkim warto wspomnieć, że przy pomocy kremu nie uzyskamy efektu niczym spod skalpela. W internecie można naleźć zdjęcia, na których piersi przypominają doklejone do klatki dwie piłki. Oczywiście, przy pomocy kremu nie uzyskamy takiego efektu. Dla wielu osób to jednak zaleta – wolą naturalne, estetyczne rezultaty. Krem powiększający do biustu może natomiast sprawić, że piersi będą pełniejsze i będą wyglądać na większe.

Działanie kremów na powiększanie biustu

Działanie takiego kremu nie polega na dobudowaniu objętości samej w sobie. Skuteczny preparat przede wszystkim buduje i wzmacnia skórę. Dzięki temu jest bardziej gęsta (zwiększa się jej grubość), jest też jędrna i elastyczna. Biust zostaje delikatnie uniesiony, co sprawia, że otrzymujemy niejako efekt push-up. Wzrost grubości skóry także zwiększa nieco rozmiar piersi. Dzięki takim kompleksowym właściwościom i poprawie wszystkich parametrów skóry w naturalny sposób dochodzi do powiększenia piersi. Bardzo dużą zaletą kremów jest brak inwazyjnego działania.

Karolina FormelaOczywiście żaden krem na biust nie sprawi, że z miseczki A zrobi się miseczka D. Jednak poprzez silne działanie nawilżające i ujędrniające, przy regularnym stosowaniu dobry krem nada biustowi lepszy kształt i sprawi, że będzie lepiej wypełniony, co może dać efekt powiększenia o 1-2 rozmiary. Warto stosować krem również dlatego, że tak samo jak skóra naszej twarzy, skóra na biuście narażona jest na starzenie i wiotczenie. Stosując krem, możemy ten proces opóźnićmówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Szukaj naturalnych składników!

Wybierając kosmetyki o naturalnym składzie, pozbawione chemii, mamy pewność, że w pełni dbamy o skórę. Bardzo dobrze działają kremy zawierające zioła na powiększenie biustu takie, jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, czy ekstrakt z pąków. Doskonałym uzupełnieniem będzie kofeina, dipalmitoyl hydroxyproline, czy ceramide 6. Szukajmy kosmetyków o jak największej koncentracji składników aktywnych. Takie preparaty często mogą być określane jako serum powiększające do biustu, gdyż słowo serum często wskazuje na wysoką koncentrację substancji czynnych.

Takie składniki pochodzenia organicznego zawarte w serum do biustu będą doskonale pielęgnować skórę. Zadbają o wszystkie główne właściwości tkanek. Dzięki temu będzie ona mocniejsza, a co za tym idzie lepiej będzie podtrzymywać biust. Piersi staną się wyraźnie zaokrąglone, z zachowaniem naturalności.

Naturalne składniki aktywne są sekretem działania Frashe, skutecznego kremu na biust. Wysoka koncentracja tych składników powoduje, że produkt ten działa bardzo skutecznie, poprawiając wygląd piersi. Znajdziemy w nim między innymi:

  • ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego – obfite źródło substancji odżywiających i regenerujących skórę, wzmacnia ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami,
  • wyciąg z kwiatów lawendy – pomaga skórze chłonąć wodę i wyraźnie zwiększa jej jędrność,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego – składnik ten dba o stan naczyń krwionośnych i ukrwienie skóry, dzięki temu dociera do niej jeszcze więcej substancji odżywczych,
  • ekstrakt z pąków – pąki przepełnione są składnikami niezbędnymi do wzrostu, jak witaminy czy minerały, z których korzyści może odnieść również skóra. Staje się lepiej nawilżona, elastyczniejsza, mocniejsza,
  • dipalmitoyl hydroxyproline – rolą tego składnika jest stabilizowanie kolagenowego rusztowania skóry, zapobiega rozciąganiu się włókien i ich niszczeniu przez wolne rodniki,
  • ceramide 6 – jako elementy bariery hydrolipidowej skóry, ceramidy pomagają zamknąć w niej nawilżenie i poprawiają jej elastyczność.

Serum Frashe przede wszystkim ujędrnia biust i przeciwdziała jego opadaniu. Piersi stają się wydatniejsze i bardziej krągłe. Skóra na biuście jest lepiej nawilżona, dotleniona, ma ładniejszy koloryt. To nie wszystkie korzyści, które wynikają ze stosowania serum Frashe – ma również działanie zapobiegające rozstępom i spowalniające starzenie się skóry.

FAQ

1. Czy krem na biust faktycznie może powiększyć piersi?

Krem na biust może wizualnie poprawić wygląd piersi, poprzez zadbanie o ich kształt i kondycję skóry. Uwydatnienie i podniesienie piersi daje efekt push up – piersi wyglądają na większe o 1-2 rozmiary. Na tym opiera się np. działanie kremu na biust Frashe.

2. Jak wybrać dobre serum powiększające biust?

Zwracajmy uwagę na to, jakie substancje zawiera serum na biust – czy wpływają na regenerację, nawilżenie i odżywienie skóry – oraz w jakim stężeniu występują – powinny znajdować się jak najbliżej początku składu. Skład kremu powinien być naturalny i bezpieczny.

3. Jakie zalety daje stosowanie kremów powiększających piersi?

Przede wszystkim uzyskane efekty nie są przerysowane, biust wygląda naturalnie i estetycznie. Stosowanie naturalnego kremu na biust nie niesie też ze sobą efektów ubocznych.


Bibliografia

1. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu, 2013
2. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
3. Gupta S., Skin Firming Anti-Aging Cosmetic Mask Compositions, 2003
4. Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012
5. Talib N., Piękna bez skalpela, 2016

Jesteśmy na

nasze aukcje