Jędrne piersi- co zrobić, aby pozostały jędrne? | Frashe

Jędrne piersi- co zrobić, aby pozostały jędrne?

Jędrne piersi kojarzą nas się najczęściej z młodymi kobietami, ponieważ wraz z wiekiem i działaniem naturalnych sił grawitacji skóra wiotczeje, a piersi coraz bardziej opadają. Można jednak temu zjawisku skutecznie przeciwdziałać i cieszyć się pięknymi i jędrnymi piersiami również w dojrzałym wieku. W jaki sposób? Dowiesz się z tego artykułu.

Jędrne piersi – naturalny krem ujędrniający

Na ujędrnienie biustu z pewnością pomoże naturalny krem ujędrniający. Powinien zawierać składniki pochodzenia roślinnego, które wspierają skórę. Pierwszym takim działaniem jest stymulacja mikrokrążenia. Dzięki temu komórki skóry otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych, przez co stają się wzmocnione. Równie ważne jest stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny, czyli naturalnych budulców skóry. Istotną rolę pełni też nawilżenie.

Jędrne piersi – ćwiczenia

Wykonywanie określonych ćwiczeń wpływa na jędrność piersi. Poprzez regularność można rozbudować mięśnie mięśnie klatki piersiowej, które mają bezpośredni wpływ na ich kształt i napięcie. Ważne, aby poszczególne ćwiczenia na biust wykonywane były poprawnie pod względem technicznym. Lepiej wykonać je wolniej, ale poprawnie. Trening można wykonywać samodzielnie w domu, co jest kolejnym plusem. Dokładając obciążenie, trening będzie bardziej efektywny.

Oto przykładowe ćwiczenia:

  • pompki,
  • pompki przy ścianie (zamiast odpychać się od podłogi, odpychamy się od ściany),
  • ćwiczeniami z hantlami.
Serum na biust Frashe

FRASHE
ZYSKAJ JĘDRNE PIERSI KOMPLEKSOWYM DZIAŁANIEM KUP TERAZ

Jędrne piersi – masaż

Dbając o jędrne piersi, warto również stosować masaż biustu. W tym celu można używać akcesoriów (rękawice, szczotki do masażu) lub własnych dłoni. Masaż powinien odbywać się okrężnymi ruchami dłoni przez kilka minut. Stymuluje mikrokrążenie.

Sprawdź jak wybrać dobry krem na ujędrnienie biustu

Jędrny biust a dieta

Codzienna dieta także wpływa na jędrny biust. Największe znaczenie mają tutaj następujące składniki: zielone warzywa liściaste (są bogatym źródłem żelaza i wapnia i mają decydujący wpływ na regulację układu hormonalnego), soja )w jej składzie znajdują się fitoestrogeny, czyli roślinny odpowiednik estrogenów. Ich rolą jest pobudzanie receptorów estrogenowych oraz budowanie nowych komórek, które mają wpływ na wygląd piersi).

Cennym produktem są orzechy (będące źródłem tłuszczów jednonasyconych), piersi zbudowane są przede wszystkim z tkanki tłuszczowej, dlatego zrównoważona dieta powinna zawierać właściwą ilość zdrowych tłuszczy.

Dieta powinna składać się zatem ze zdrowych składników. Należy unikać cukru, soli czy produktów przetworzonych, które mają negatywny wpływ na kondycję skóry.

Jędrne piersi – odpowiednio dobrany biustonosz

Kolejnym rozwiązaniem na to. jak utrzymać jędrne piersi jest odpowiednio dobrany stanik. Wiele kobiet lekceważy ten punkt, zapominając, że biustonosz podtrzymuje piersi i przeciwdziała sile grawitacji. Najważniejszą jego częścią jest obwód, który odpowiada za utrzymanie piersi.

Ramiączka pełnią funkcję wspierającą. Aby stanik był dobrze dopasowany, warto skorzystać z pomocy brafitterki.

Podsumowując, piersi wraz z wiekiem i spadkiem ilości kolagenu stają się zwiotczałe i tracą jędrność. Ten proces można jednak spowolnić, wprowadzając proste i skuteczne działania profilaktyczne.

Wpisując na stronie frashe.pl w koszyku hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem ujędrniający piersi Frashe.
Kliknij i sprawdź!


Bibliografia

1. Gumkowska A., Damskie laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki, 2016
2. Stanek J., Wochner M., Current and Future ‘Body-sculpting’ Cosmetics, 2015

Jesteśmy na

nasze aukcje