Jak wykonać masaż biustu? Dobroczynne właściwości masażu piersi | Frashe

Jak wykonać masaż biustu? Dobroczynne właściwości masażu piersi

Zauważyłaś, że Twój biust stracił na jędrności i szukasz naturalnych sposobów na przywrócenie mu sprężystości i elastyczności? Możesz tego dokonać, stosując naturalne metody powiększające piersi. Choć efekty nie będą tak spektakularne jak po operacji plastycznej, to z pewnością są bezpieczniejsze i mniej obciążające dla organizmu. Świetną alternatywą dla inwazyjnych sposobów są masaże na powiększenie biustu. Można je wykonywać samodzielnie lub z pomocą partnera. Ważne, by były przeprowadzane przy użyciu odpowiedniej techniki. W przeciwnym razie można sobie zaszkodzić i spowodować liczne otarcia.

Masaż piersi

Masaż biustu to czynność, która wykonywana regularnie, sprawi, że twoje piersi staną się jędrne i optycznie powiększone. Jeśli zauważyłaś, że twój biust nie jest już tak jędrny jak kiedyś, a tym samym stracił na atrakcyjności, przeczytaj ten artykuł i poznaj jedną z naturalnych metod jaką jest masaż na powiększenie biustu.

Krem na biust - Frashe

FRASHE
SKUTECZNY KREM NA BIUSTZAMÓW!

Masaż biustu powiększający biustu

Masaż ma świetnie właściwości ujędrniające biust. Doskonale go podnosi, poprawia jakość skóry oraz stymuluje funkcje układu krwionośnego oraz limfatycznego. Dzięki temu skóra piersi staje się bardziej napięta i jędrna. Lepsze krążenie krwi wspomaga podstawowe funkcje naskórka, ponieważ pozwala go dotlenić, odżywić i oczyścić z toksyn. Dodatkowo podczas masażu dochodzi do stymulacji fibroblastów, które produkują włókna kolagenowe i elastynowe. Masaż przyspiesza komórkową przemianę materii, dzięki temu skóra wygląda na bardziej atrakcyjną oraz zdrowszą. Masaż biustu wpływa na ich ujędrnienie, przez co dochodzi do optycznego powiększenia. Przez to uzyskiwany jest delikatny efekt push-up.

Jak wykonać masaż ujędrniający biustu?

Masaże na powiększenie biustu warto zacząć od prysznica. Tam można już zacząć masaż strumieniem zimnej i ciepłej wody. Dostosuj strumień wody, tak by nie był zbyt intensywny ani za słaby. Ruch dłoni, trzymającej słuchawkę prysznica, powinien odbywać się z dołu ku górze piersi – nigdy odwrotnie. Uważaj, by omijać okolice sutków, ponieważ możesz je bardzo łatwo podrażnić mocnym sumieniem wody. Pod prysznicem dwa razy w tygodniu warto zrobić peeling kawowy. Do jego wykonania potrzebne są fusy z zaparzonej wcześniej kawy. Taki zabieg świetnie pobudza krążenie krwi, co przyczynia się do lepszego odżywienia, nawilżenia i dotlenienia skóry.

Poza tym substancje aktywne kosmetyku, który będziesz wcierać podczas masażu, lepiej się wchłoną. Dzięki temu zwiększysz efektywność masażu i całej kuracji. Piersi staną się bardziej jędrne, sprężyste i uniesione.

Po wyjściu spod prysznica osusz swoje ciało i rozpocznij właściwy masaż na powiększenie biustu.Masaż biustu

Masaż ujędrniający biustu – jak wykonywać?

Masaż ujędrniający biustu przede wszystkim należy wykonywać delikatnie, powinien być on dla nas przyjemny, a nie sprawiać ból. Masaż biustu wykonujemy okrężnymi ruchami, kierującymi się w stronę mostka. J

eśli chcemy, aby nasz masaż na powiększenie biustu działał lepiej, warto także codziennie, przed przystąpieniem do masażu, oblewać piersi na przemian ciepłą i zimną wodą, taki zabieg przygotuje nasz biust do masażu.

Należy jednak pamiętać, że masaż biustu strumieniami wody, powinno się wykonywać łagodnie, omijając okolice sutków, które można łatwo podrażnić.

Instrukcja wykonania masażu biustu. Masaż biustu krok po kroku

 1. Masaż biustu zaczynamy od zaopatrzenia się w olejek, który wyciskamy na nasze dłonie, pocieramy nimi w celu podgrzania lekko olejku i delikatnie, kolistymi ruchami, wsmarowujemy go w piersi. Nałóż na dłonie olejek nawilżający lub krem na ujędrnianie piersi. Rozgrzej go, podcierając dłonie o siebie, dzięki temu masaż będzie przyjemniejszy.
 2. Połóż dłoń na piersi i zacznij masować ją, wykonując okrężne ruchy od zewnętrznej strony piersi, kierując się ku sutkowi, robiąc coraz mniejsze kręgi.
 3. Kiedy wykonasz ostatni okręg przy sutku, zacznij zataczać kręgi w odwrotną stronę, wykonując coraz większe kręgi.
 4. Podczas jednego z kręgu, zacznij ugniatać lekko pierś kciukiem i wskazującym palcem.
 5. Następnie, chwyć pierś w obie dłonie i wykonaj taki ruch, jakbyś próbowała przekręcić ją w prawo i w lewo.
 6. Powtórz masaż na drugiej piersi.
Masaż ujędrniający piersi

Masaż na powiększenie biustu powinien trwać od 10 do 15 minut na każdej piersi. Masaż biustu można wykonywać tak naprawdę codziennie. Dla zwiększenia efektów warto wykonywać masaż dwa razy dziennie, najlepiej przy użyciu naturalnego kremu na powiększenie biustu. Poza tym, warto stymulować gruczoł tarczycy oraz obszar między łopatkami, ponieważ te miejsca zwiększają efektywność masażu. Jeśli jednak czas nie pozwala nam na codzienne zajmowanie się naszymi piersiami, musimy pamiętać, że aby uzyskać jakiekolwiek efekty, masaż na powiększenie biustu powinien być wykonywany minimum 2-3 razy w tygodniu.

Przede wszystkim masaż biustu trzeba wykonywać regularnie. To właśnie systematyczność sprawi, że nasze piersi, na nowo, staną się jędrne, kształtne i apetyczne. Warto także pamiętać, by podczas robienia masażu wspomagać się różnymi olejkami, mogą być to specjalne olejki ujędrniające piersi.

Pamiętaj, że masaż biustu przede wszystkim powinien być przyjemny. Dostosuj siłę nacisku tak, by zabieg nie był bolesny. Jeśli masaż wykonuje partner, wspólnie ustalcie odpowiednią siłę.

Masaż biustu – efekty ogólne

Dzięki masażowi biustu możliwe jest jego ujędrnienie oraz poprawa stanu skóry na dekolcie, przez pobudzenie krwi i limfy. Dzięki temu skóra jest lepiej ukrwiona, odżywiona i nawilżona.

Zadowalające efekty są możliwe do zaobserwowania po 3–4 tygodniach. Jest to możliwe, tylko i wyłącznie przy regularnym masowaniu piersi i stosowaniu innych metod na powiększenie piersi. Systematyczność w wykonywaniu masażu może je podnieść nawet o 2cm! Wyraźniejsze efekty możemy zobaczyć już po około 3 miesiącach.

Wpisując na stronie frashe.pl w koszyku hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem ujędrniający piersi Frashe.
Kliknij i sprawdź!

Masaż na powiększenie biustu – efekty powiększania piersi

Masaż na powiększenie biustu przynosi naprawdę zaskakujące efekty. Regularny masaż sprawi, że nasze piersi staną się wyraźnie jędrniejsze, przez co optycznie będą sprawiać wrażenie większych, niż do tej pory. Jednak nie można oczekiwać od samego masażu diametralnej zmiany rozmiaru biustu – jest to niemożliwe do osiągnięcia. Nie będzie to powiększenie o kilka rozmiarów, a zmiana optyczna. Tylko przy połączeniu kilku metod na powiększenie/ujędrnienie piersi można uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Masaż ujędrniający biustu świetnie łączy się z działaniem serum do biustu Frashe, opartym na naturalnych składnikach aktywnych. W jego składzie można znaleźć roślinne substancje czynne, które podczas masażu świetnie wchłoną się w głębokie warstwy skóry. Masaż biustu powoduje, że nasza skóra staje się niesamowicie gładka, a także napięta.

Profilaktyka raka piersi

Masaż biustu - profilaktykaPięknie wyglądające piersi to zdrowe piersi. Ciężko nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Dlatego tak bardzo ważna jest profilaktyka raka piersi. W przypadku wyczucia niepokojących grudek podczas wykonywania masażu niezwłocznie udaj się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wyjaśnienia ich pochodzenia.

Masaż piersi to także dobra okazja, żeby zbadać swoje piersi. Dzięki temu można w szybki sposób interweniować, przez co zwiększają się szanse na wykrycie raka zanim przeobrazi się w złośliwą zmianę nowotworową. Takie badanie zaleca się wykonywać przynajmniej raz w miesiącu, najlepiej w 2 tygodniu cyklu. Nie powinno się go wykonywać podczas pierwszych dni miesiączki, ponieważ wtedy piersi są nabrzmiałe i nawet najmniejszy nacisk na nie powoduje ból.

Masaż na powiększenie biustu a krem

Masaż biustu dobrze jest połączyć z kremem powiększającym piersi, ponieważ dzięki temu zawarte w kremie substancje aktywne mogą przedostać się jeszcze głębiej do skóry i zadziałać jeszcze lepiej. Najważniejsza podczas kuracji powiększania biustu jest komplementarność, czyli wzajemne uzupełnianie się właściwości masażu i kremu.

Dlatego tak istotny jest skład balsamu ujędrniającego, ponieważ on odpowiada za odpowiednie nawilżenie skóry oraz chronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak:

 • promieniowanie UV,
 • źle dobrana bielizna,
 • kosmetyki do codziennej higieny,
 • wolne rodniki.

W roli takiego kosmetyku świetnie sprawdzi się krem Frashe, który w swoim składzie zawiera wyciąg z:

 • żeń-szenia,
 • ruszczyka kolczastego,
 • kwiatów lawendy,
 • dipalmitoyl hydroxyproline i ceramide 6.

Taka formula kosmetyku przyczynia się do zwiększania objętości biustu, lepszej jakości skóry, niwelowania rozstępów oraz ujędrnieniu piersi.

frasheFrashe to odpowiedź na potrzeby Pań, które chcą kompleksowo zadbać o zdrowy wygląd swoich piersi i wyjść naprzeciw starzeniu skóry.

Starannie opracowany w laboratorium skład kremu zapobiega wiotczeniu i szybkiemu zanikaniu włókien kolagenowych, które powodują opadanie biustu. Regularnie aplikowany w połączeniu z masażem realnie podnosi piersi i wypełnia wiotczejącą skórę. Frashe optycznie powiększa piersi aż o jeden rozmiar, poprawiając przy tym ich kształt. Za poprawę gęstości skóry i wypełnienie biustu odpowiadają starannie wyselekcjonowane i skomponowane składniki naturalne, które pobudzają cyrkulację krwi i limfy w delikatnej skórze, a ponadto wzmacniają jej naczynia krwionośne. Frashe to pewność dotlenionych, krągłych i widocznie uniesionych piersi, o których marzy każda kobieta.

Masaż biustu – o czym warto pamiętać?

Masaż biustu to świetny sposób na ujędrnienie i optyczne powiększenie piersi, ale także forma relaksu i odrobiny przyjemności, którą możemy się obdarzyć w ciągu dnia. Jeśli jednak zależy nam głównie na posiadaniu jędrnych, kształtnych piersi, warto pamiętać, by po zakończeniu masażu, nałożyć dobrej jakości krem. To właśnie po takim intensywnym masażu, nasza skóra jest mocno pobudzona i dużo lepiej wchłonie składniki aktywne z kremu.

Podsumowanie

Masaż powiększający biust jest świetnym sposobem na ujędrnienie piersi. Niemniej jednak jego efekty nie są aż tak spektakularne, ponieważ dzięki niemu można tylko minimalnie powiększyć biust. Dlatego dla lepszych efektów warto połączyć masaż z kremem powiększającym piersi – wtedy możliwe będzie uzyskanie optycznego ich powiększenia. Tylko połączenie tych dwóch metod jest w stanie skutecznie ujędrnić piersi i dać satysfakcjonujące efekty.


Bibliografia

1. McClave M.J., Is breast augmentation using hyaluronic acid safe? 2010
2. Sarwer D.B., Crerand C.E., Body image and cosmetic medical treatments, 2004
3. Rohrich R, Reece E., Saline versus Silicone-what are the facts? 2008
4. Crerand C.E., Infield A.L., Sarwer D.B., Psychological considerations in cosmetic breast augmentation, 2007

Jesteśmy na

nasze aukcje