Naturalne metody powiększania biustu | Frashe

Naturalne metody powiększania biustu

Powiększenie biustu to marzenie wielu pań. Jednakże nie każdy chce się poddawać inwazyjnym operacjom. Są one kosztowne, mogą po nich wystąpić powikłania i nie każdy chce tak radykalnego rozwiązania. Wiele osób woli uzyskać bardziej naturalny efekt. Na szczęście, jest dla nich rozwiązanie – naturalne metody, w tym również krem na ujędrnienie biustu.

Zimna woda

Pierwszym sposobem, który bardzo łatwo włączyć do codziennej pielęgnacji jest wykorzystanie działania temperatury wody. Warto pod koniec codziennej kąpieli potraktować biust zimną wodą. Ten prosty zabieg sprawi, że piersi będą jędrniejsze. Napięcie skóry da natychmiastowy efekt optycznego powiększenia piersi. Woda o niskiej temperaturze pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w kosmetykach wnikają lepiej. Ponadto taki zabieg zapobiega wiotczeniu piersi w przyszłości.

Peeling kawowy

Innym doskonałym, naturalnych sposobem jest wykorzystanie pozostałych po zaparzeniu kawy fusów. Stanowią one świetny, naturalny peeling. Taki zabieg można wykonywać co ok. 2 – 3 dni. Dzięki temu pobudzimy mikrokrążenie, tkanki będą lepiej odżywione, nawilżone i dotlenione, a składniki aktywne zawarte w kremach lepiej będą się wchłaniać. Pozwoli to na znaczną poprawę stanu skóry, co z kolei odbije się pozytywnie na rozmiarze piersi.

Masaż

ujedrniony biustMasaż to świetny sposób na naturalne powiększanie biustu. Jego działanie polega na pozytywnym wpływie na skórę. Dzięki temu piersi wyglądają na pełniejsze. To świetny sposób na zadbanie o młody i atrakcyjny wygląd biustu.

Profesjonalny zabieg można wykonywać w salonach kosmetycznych oraz salonach masażu. Taką sesję można też przeprowadzić w domu. Zaczynamy od nałożenia na dłonie odrobiny olejku. Może być to olejek kokosowy, arganowy oraz każdy inny, o działaniu nawilżającym. Najprostszym sposobem jest wykonywanie przez około 20 – 30 minut ruchów całą dłonią, skierowanych ku górze. W ten sposób masujemy skórę zarówno po bokach piersi, jak i w ich dolnej i górnej części.

Inne metody

Warto wspomnieć, że na rynku dostępne są także doustne preparaty. Jakie tabletki na powiększenie biustu wybrać? Najlepiej te, które zawierają wyłącznie zioła. Działają jak suplementy diety i są całkowicie bezpieczne. Nie powiększą jednak biustu spektakularnie, a jedynie poprawią kondycję skóry. Nie istnieją bowiem tabletki, które sprawią, że biust urośnie o kilka rozmiarów, a chemiczne preparaty mogą nam bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Podsumowanie

Zimny prysznic, peeling, czy też masaż to świetne sposoby na powiększanie biustu. Naturalne metody są przede wszystkim zdrowe i bezpieczne, a do tego dają naprawdę zadowalające efekty. Warto podchodzić do tego zagadnienia z rozsądkiem i pamiętać, że nie powiększymy biustu o kilka rozmiarów. Możemy jednak wyraźnie poprawić jego objętość.

Jesteśmy na

nasze aukcje