FRASHE™ - Opinie, Komentarze, Skuteczność Działania

Paulina

Krem Frashe działa cuda! Kilka lat temu urodziłam dwójkę dzieci. Zdecydowałam się karmić piersią, ale po drugim dziecku mój biust zupełnie obwisł. Zaczęło  mi to coraz bardziej doskwierać. Wstydziłam się wyjść na plażę w kostiumie kąpielowym. Na szczęście wypróbowałam krem Frashe. Po około 2 – 3 miesiącach stosowania piersi wyglądały tysiąc razy lepiej! Są o wiele jędrniejsze! Nie wstydzę się już paradować w bikini.

Gosia

Odkąd pamiętam miałam kompleksy z powodu biustu. Zawsze był mały. Nigdy nie myślałam o operacji plastycznej, bo generalnie nie jestem za takimi radykalnymi rozwiązaniami. No ale wiadomo, chciałam, żeby piersi wyglądały na pełniejsze. Próbowałam różnych kremów i balsamów i zawsze kończyło się na jednym wielkim rozczarowaniu. Z Frashe było zupełnie inaczej. Po kilku tygodniach zauważyłam, że piersi są pełniejsze! Szok! Efekt mogę porównać do tego, jaki uzyskuję po założeniu biustonosza push-up. Dla mnie rewelacja.

Iwona

Kremu Frashe zdecydowałam się używać profilaktycznie. Mam dość duży biust i boję się, że z czasem zacznie brzydko obwisać. Mam krem od jakiś dwóch miesięcy i muszę powiedzieć, że widzę różnicę w jakości skóry. Jest napięta, gładka, zupełnie inna niż wcześniej. Naprawdę widzę różnicę w jakości skóry. Myślę, że to będzie super profilaktyka, a krem zostanie ze mną na dłużej.

Milena

Dzięki Frashe pozbyłam się obwisłego biustu. Oczywiście nie jest to efekt dwóch doczepionych piłek, ale piersi są widocznie jędrniejsze i ładniejsze. Do tego krem ładnie pachnie i szybko się wchłania. Dla mnie to super kosmetyk.

Iza

To pierwszy tego typu kosmetyk, po którym widzę faktycznie różnicę. Piersi są zdecydowanie ładniejsze, bardziej pełne i uniesione. Nie mogłabym chcieć więcej.

Marta

Frashe używałam przez całą ciążę. Mam spory biust i bałam się, że po porodzie zacznie strasznie wisieć. Szczególnie, że moja mama i siostra miały taki problem. Sumiennie, codziennie wcierałam krem, jestem kilka miesięcy po porodzie, a biust wygląda nawet lepiej niż przed ciążą. Na pewno nie przestanę używać Frashe. Zresztą, już sprezentowałam po opakowaniu mojej mamie i siostrze.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017