O Frashe | Frashe

Jesteśmy marką Frashe, tworzymy kosmetyki do pielęgnacji biustu, opierające się na naturalnych składnikach aktywnych. Kierujemy nasze produkty do osób, które marzą o uzyskaniu piękniejszych kształtów w skuteczny i bezpieczny dla zdrowia sposób. Pragniemy też zwiększać świadomość konsumentów na temat bezpieczeństwa produktów do codziennej pielęgnacji. Producentem Frashe jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, obecne na rynku od roku 2015.

Bezpieczeństwo najważniejsze!

Poprawa wyglądu nigdy nie powinna się odbywać kosztem zdrowia. Niestety, w wielu konwencjonalnych produktach do pielęgnacji biustu znajdziemy szkodliwe składniki, jak dyskusyjne parabeny, oskarżane między innymi o wywoływanie raka piersi. W kosmetykach Frashe stosowanie parabenów jest absolutnie niedopuszczalne! Unikamy również innych składników, które mogłyby niepotrzebnie podrażnić skórę lub doprowadzić do jej przesuszenia.

Verdelab-ikonaProdukty Frashe to kosmetyki bez zbędnych dodatków. Używamy jedynie minimalnej ilości bezpiecznych, akceptowanych przez ECOCERT konserwantów, która pozwala na zachowanie wszystkich wartości kosmetyku przez okres 24 miesięcymówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Naturalne składniki aktywne – poprawa skóry, którą widać

Nasze kosmetyki obfitują w składniki aktywne naturalnego pochodzenia, które są dobrze tolerowane przez skórę i wspierają zachodzące w niej procesy. Są to bezpieczne ekstrakty roślinne, znane i wykorzystywane do pielęgnowania oraz leczenia skóry od pokoleń, a także naturalne substancje, jak kofeina, chętnie stosowane we współczesnej kosmetologii. Dzięki tym składnikom kosmetyki Frashe prowadzą do wyraźnej poprawy wyglądu biustu.

Marta BożendaW kremie Frashe znajdziemy delikatne dla skóry składniki aktywne, które jednocześnie wykazują silne działanie napinające, ujędrniające, regenerujące i nawilżające. Skóra niejako tworzy rusztowanie biustu, a wspomniane substancje aktywne, wzmacniają ją, powodują, że staje się lepiej wypełniona i mocniejsza. Stosując Frashe regularnie, przeciwdziałamy wiotczeniu skóry biustu i lekko go podnosimy, przez co wizualnie jego rozmiar zwiększa się. Ze względu na obecność wyłącznie sprawdzonych składników naturalnych, produkt ten możemy stosować bez obaw każdego dniamówi Marta Bożenda, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Odpowiedzialna produkcja kosmetyków

Nie testujemy kosmetyków na zwierzętach i nie zamierzamy nigdy tego robić. Wybierając Frashe, masz pewność, że to produkt nietestowany na zwierzętach.

Skuteczność poświadczona przez setki klientów

Kosmetyki Frashe spotkały się z ogromnym uznaniem ze strony klientów. Codziennie otrzymujemy pozytywne opinie od osób, które wybrały nasze produkty. Wiele z nich zostaje z nami na dłużej. Klienci cenią kosmetyki Frashe za jakość i skuteczność. Cieszymy się z tego i jednocześnie czujemy zmotywowani do dalszej pracy. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Dlaczego warto wybrać Frashe?

W odróżnieniu od konwencjonalnych kosmetyków, kosmetyki Frashe zawierają tylko bezpieczne dla skóry składniki. Nie uwrażliwiają więc ani nie podrażniają skóry, nie są też niebezpieczne dla zdrowia. Ponadto większą część składu stanowią składniki aktywne, odpowiadające za działanie kosmetyku. Preparaty Frashe są więc skuteczniejsze od konwencjonalnych, w których z kolei dominują konserwanty i substancje pomocnicze, a składników aktywnych jest niewiele. Stosując Frashe dbasz także o prawa zwierząt.

Jesteśmy na

nasze aukcje