Jak powiększyć biust? Propozycja ćwiczeń, diety oraz kosmetyków | Frashe

Jak powiększyć biust? Propozycja ćwiczeń, diety oraz kosmetyków

Słysząc hasło powiększanie biustu większość osób myśli o operacji plastycznej. Istnieją jednak inne sposoby powiększania biustu niż te chirurgiczne. Oczywiście, nie dają one tak spektakularnych efektów. Rezultaty są jednakże naturalne i nie trzeba poddawać się inwazyjnym procedurom. Metody powiększania biustu bez operacji takie, jak dieta i ćwiczenia mogą dać naprawdę dobre rezultaty.

Można tutaj wymienić także stosowanie suplementów diety, czy nawet elektrostymulację z użyciem zaprojektowanych w tym celu urządzeń. Zanim jednak przejdziemy do omówienia poszczególnych metod, porównajmy ich koszty oraz sposób działania.

SposóbCenaJak działa
kosmetyki,80-350 zł,poprawa elastyczności skóry, ujędrnienie biustu i nieznaczne zwiększenie grubości skóry piersi,
ćwiczenia,0 zł,wzmacniają mięśnie klatki piersiowej i pleców, uwydatniając tym samym biust,
suplementy diety,30-170 zł,zwiększają produkcję estrogenu i korzystnie wpływają na proces gromadzenia lipidów w obszarze piersi,
elektrostymulacja.40-100 zł.wzmocnienie mięśni piersiowych, podtrzymujących piersi za pomocą impulsów elektrycznych.
Serum na biust Frashe

FRASHE
KOSMETYK DO BIUSTU NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KUP TERAZ

Jak powiększyć biustJak powiększyć piersi bez operacji?

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak powiększyć biust, kiedy chcemy uniknąć stosowania skalpela? Metody wymienione powyżej, takie jak choćby krem na powiększenie biustu z powodzeniem mogą zwiększyć sprężystość skóry oraz wzmocnić mięśnie piersiowe, dzięki czemu piersi będą bardziej uwydatnione i lepiej podtrzymywane.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zastosowanie kremów i suplementów diety – przy użyciu tej metody mamy możliwość realnego wpływu na naszą gospodarkę hormonalną, a to może się przełożyć na powiększenie rozmiaru piersi. W taki sposób możemy osiągnąć w pełni zadowalający, naturalny efekt bez konieczności uciekania się do zabiegów chirurgicznych

Choć niewielki rozmiar biustu to źródło kompleksów wielu pań, to jednak niewiele decyduje się na operacyjne rozwiązania. Nic w tym dziwnego! Dla wielu osób operacja wiąże się ze zbyt wielkim stresem lub też kosztami. Inni nie chcą tak radykalnie ingerować w swoje ciało. Dla takich kobiet są na szczęście metody na powiększanie biustu bez operacji. Są bezinwazyjne, w pełni naturalne i przyjazne dla organizmu.

Czytaj też: Jak wybrać dobry krem ujędrniający do biustu?

Jak powiększyć piersi? Ćwiczenia na nieinwazyjne powiększanie biustu

Wiemy jak powiększyć piersi — jednym z najskuteczniejszych sposobów na powiększenie biustu jest aktywność fizyczna. Ćwiczenia na klatkę piersiową to doskonały sposób na powiększanie biustu domowymi sposobami. Rozbudowując mięśnie klatki, uniesiemy nieco biust i dodamy mu nieco objętości. Będzie wyglądał na pełniejszy i większy.

Sprawdzą się wszelkie wymachy ramionami, szczególnie z obciążeniem. Dlatego warto chwycić za ciężarki (lub butelki wypełnione wodą) i wykonywać wymachy do boku oraz ku górze

Najlepiej jednak zadziała wyciągnięcie rąk przed siebie i powolne przenoszenie ich do boku. Wykonywać można też pompki. Jeżeli natomiast nie jesteś zwolenniczką ćwiczeń w domowym zaciszu, możesz wybrać się na basen. Pływanie doskonale wzmacnia mięśnie klatki i ramion, ale też brzucha. Mięśnie brzucha to także bardzo ważna partia ciała, ponieważ w równym stopniu odpowiadają za podtrzymywanie piersi, co wspomniane mięśnie klatki.

Bezoperacyjne powiększanie biustu – dieta

Choć nie istnieje konkretna dieta na powiększanie biustu, to jednak to, jak się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasz wygląd. W tym wypadku duże znaczenie ma stan i wygląd skóry.

Zdrowa, elastyczna i mocna skóra dobrze podtrzymuje biust, a to z kolei sprawia, że wygląda on na pełniejszy

Po pierwsze należy zapomnieć o głodówkach. Nadmierne odchudzanie się sprawi, że schudną także piersi. Dlatego rygorystyczne odchudzanie się należy zastąpić zdrową, zbilansowaną dietą. Nie oznacza to, że powinno się spożywać jak najwięcej tłustych produktów. Wręcz przeciwnie! Postawmy na jak największą ilość warzyw, owoców, zbóż i ryb.

Dieta powinna być różnorodna, zbilansowana, a kaloryczność dostosowana do naszego trybu życia

Dostarczając organizmowi witamin, minerałów oraz kwasów tłuszczowych, sprawimy, że skóra będzie mocniejsza, bardziej elastyczna i gęstsza. Dzięki temu piersi będą miały ładniejszy kształt, a to z kolei wpłynie na optyczne ich powiększenie.

Nie spodziewałam się aż tak cudownych efektów! Krem Frashe naprawdę działa! Moje piersi stały się bardziej jędrne i okrągłe — na temat kuracji z użyciem naturalnych kremów do biustumówi Ania z Włocławka

Nie sądziłam, że to rzeczywiście zadziała, ale warto było spróbować, polecam stosowanie kremu Frashe każdej z was! Piersi nie tylko wydają się odrobinę większe przez uelastycznienie naskórka, ale i sama skóra staje się dzięki nim delikatna i miła w dotykudodaje Ewelina z Krakowa

Powiększenie biustu bez operacji – pozostałe sposoby

Powiększenie biustu bez operacji to jednak szerszy temat niż tylko stosowanie ćwiczeń czy suplementów. Oprócz wymienionych metod mamy do dyspozycji całą gamę biustonoszy z push-upem, których głównym zadaniem jest podtrzymywanie piersi w sposób, który wpłynie na jego optyczne powiększenie, czy też różnego rodzaju wkładki silikonowe, umieszczane pod biustonoszem.

Powiększenie biustu bez operacji nie musi jednak ograniczać się tylko do optycznego zwiększania jego objętości. Coraz większą popularność zyskują zabiegi, polegające na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej w obszar biustu

Zabieg ten jest korzystniejszy w stosunku do standardowej operacji implantologicznej choćby ze względu na fakt, iż jedynym surowcem, stosowanym w tym wypadku do powiększania piersi jest tkanka tłuszczowa pochodząca z organizmu osoby, poddającej się takiemu zabiegowi. To rozwiązanie całkowicie eliminuje ryzyko nieprzyjęcia się przez organizm przeszczepianego materiału, występującego często w przypadku stosowania tradycyjnych operacji. Koszt takiego zabiegu to ok. 10 000 zł.

Sprawdź jak naturalnie powiększyć biust?

Jak powiększyć biust – metody chirurgiczne

Jak powiększyć biust, kiedy podjęłyśmy już decyzję o poddaniu się operacji chirurgicznej? Tutaj też mamy do wyboru kilka wariantów, odpowiadających różnym potrzebom.

Oprócz wymienionej już metody, polegającej na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej, mamy także do wyboru inne warianty operacji piersi, takie jak:

  • operacja z użyciem implantów silikonowych,
  • operacja z użyciem implantów, wypełnionych roztworem soli fizjologicznej,
  • powiększanie piersi za pomocą tradycyjnych metod chirurgicznych,
  • endoskopowe powiększanie piersi (operacja mniej inwazyjna od tradycyjnej, pozostawiająca znacznie mniejszą bliznę).

Zastosowanie odpowiedniej metody chirurgicznej zależy od naszych indywidualnych preferencji – przy wyborze implantów, zarówno tych silikonowych, jak i wypełnionych roztworem soli fizjologicznej możemy wybrać kształt oraz fakturę wszczepianych elementów. Dodatkowo ogromne znaczenie ma tutaj rodzaj operacji, na którą się zdecydujemy – operacja tradycyjna będzie kosztowała około 12 000 zł, jednak będzie się ona wiązała z długim czasem rekonwalescencji, koniecznością pozostania w szpitalu przez kilka dni po zabiegu oraz ryzykiem, że zabieg pozostawi po sobie nieestetyczną bliznę. Metoda endoskopowa z kolei będzie nas kosztowała od 19 000 zł wzwyż, jednak po wybraniu tego wariantu zyskujemy pewność, że blizna po zabiegu będzie mało widoczna oraz będziemy miały możliwość opuszczenia szpitala już w dzień po przeprowadzonym zabiegu.

Milena Nalbanian kosmetologOdpowiednio dobrany zestaw kosmetyków i suplementów oraz dbanie o prawidłową postawę ciała może z powodzeniem zastąpić inwazyjną operację powiększania piersi – efekt takich zabiegów nie będzie tak nagły i intensywny jak w przypadku ingerencji chirurgicznej. Jednak możemy w ich przypadku liczyć na naturalny rezultat oraz pełniejszy i wizualnie większy biustmówi Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Podsumowanie

Zmieniając kilka codziennych nawyków możemy sprawić, że biust będzie wyglądał na pełniejszy. Oczywiście, nie powiększymy go diametralnie. Nie zmienia to jednak faktu, że domowe powiększanie biustu, bezoperacyjne może przynieść widoczne, zadowalające efekty. Aby proces był jak najbardziej efektywny, najlepiej połączyć ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową ze zbilansowaną dieta.

Serum na biust Frashe

FRASHE
NATURALNY KOSMETYK DO BIUSTU NA BAZIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KUP TERAZ

FAQ – Jak powiększyć biust – najczęściej zadawane pytania

1. Jak powiększyć piersi przy użyciu naturalnych sposobów?

Dobrym sposobem w tym wypadku będzie stosowanie choćby nasion kopru włoskiego czy żeń-szenia. Zioła te skutecznie zwiększą poziom estrogenu w organizmie, co bezpośrednio może przełożyć się na rozmiar piersi. Warto też stosować naturalne kosmetyki na ujędrnianie piersi, jak no. Frashe.

2. Jak zwiększyć rozmiar biustu używając kremu?

Krem jako kosmetyk nie zmieni rozmiaru biustu. Może go jedynie ujędrnić poprzez poprawę kondycji skóry, dzięki czemu w naturalny sposób wyda się pełniejszy i większy wizualnie – jednak nie wpłynie on na sam rozmiar piersi.

3. Czy ćwiczenia na większy biust działają?

Jak najbardziej – w niektórych przypadkach odpowiednie ćwiczenia fizyczne mogą pomóc. Ich głównym zadaniem jest wzmocnienie mięśni piersiowych oraz mięśni pleców, co z kolei przyczyni się do znacznego uwydatnienia piersi.


Bibliografia

1. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu, 2013
2. Carruthers A, Carruthers J., Metody wypełniania tkanek miękkich stosowane w kosmetologii, 2012
3. Lamer-Zarawska E., Noculak-Palczewska A., Kosmetyki naturalne, 1994

Jesteśmy na

nasze aukcje