Jak powiększyć biust? Propozycja ćwiczeń, diety oraz kosmetyków | Frashe

Jak powiększyć biust? Propozycja ćwiczeń, diety oraz kosmetyków

Słysząc hasło powiększanie biustu większość osób myśli o operacji plastycznej. Istnieją jednak inne sposoby powiększania biustu niż te chirurgiczne. Oczywiście, nie dają one tak spektakularnych efektów. Rezultaty są jednakże naturalne i nie trzeba poddawać się inwazyjnym procedurom. Metody powiększania biustu bez operacji takie, jak dieta i ćwiczenia mogą dać naprawdę dobre rezultaty.

Choć niewielki rozmiar biustu to źródło kompleksów wielu pań, to jednak niewiele decyduje się na operacyjne rozwiązania. Nic w tym dziwnego! Dla wielu osób operacja wiąże się ze zbyt wielkim stresem lub też kosztami. Inni nie chcą tak radykalnie ingerować w swoje ciało. Dla takich kobiet są na szczęście metody na powiększanie biustu bez operacji. Są bezinwazyjne, w pełni naturalne i przyjazne dla organizmu.

Czytaj też: Jak wybrać dobry krem ujędrniający do biustu?

Ćwiczenia na nieinwazyjne powiększanie biustu

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na powiększenie biustu jest aktywność fizyczna. Ćwiczenia na klatkę piersiową to doskonały sposób na powiększanie biustu domowymi sposobami. Rozbudowując mięśnie klatki, uniesiemy nieco biust i dodamy mu nieco objętości. Będzie wyglądał na pełniejszy i większy. Sprawdzą się wszelkie wymachy ramionami, szczególnie z obciążeniem. Dlatego warto chwycić za ciężarki (lub butelki wypełnione wodą) i wykonywać wymachy do boku oraz ku górze. Najlepiej jednak zadziała wyciągnięcie rąk przed siebie i powolne przenoszenie ich do boku.

Wykonywać można też pompki. Jeżeli natomiast nie jesteś zwolenniczką ćwiczeń w domowym zaciszu, możesz wybrać się na basen. Pływanie doskonale wzmacnia mięśnie klatki i ramion, ale też brzucha. Mięśnie brzucha to także bardzo ważna partia ciała, ponieważ w równym stopniu odpowiadają za podtrzymywanie piersi, co wspomniane mięśnie klatki.

Bezoperacyjne powiększanie biustu – dieta

biust kobiecyChoć nie istnieje konkretna dieta na powiększanie biustu, to jednak to, jak się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasz wygląd. W tym wypadku duże znaczenie ma stan i wygląd skóry. Zdrowa, elastyczna i mocna skóra dobrze podtrzymuje biust, a to z kolei sprawia, że wygląda on na pełniejszy.

Po pierwsze należy zapomnieć o głodówkach. Nadmierne odchudzanie się sprawi, że schudną także piersi. Dlatego rygorystyczne odchudzanie się należy zastąpić zdrową, zbilansowaną dietą. Nie oznacza to, że powinno się spożywać jak najwięcej tłustych produktów. Wręcz przeciwnie! Postawmy na jak największą ilość warzyw, owoców, zbóż i ryb.

Dieta powinna być różnorodna, zbilansowana, a kaloryczność dostosowana do naszego trybu życia. Dostarczając organizmowi witamin, minerałów oraz kwasów tłuszczowych, sprawimy, że skóra będzie mocniejsza, bardziej elastyczna i gęstsza. Dzięki temu piersi będą miały ładniejszy kształt, a to z kolei wpłynie na optyczne ich powiększenie.

Podsumowanie

Zmieniając kilka codziennych nawyków możemy sprawić, że biust będzie wyglądał na pełniejszy. Oczywiście, nie powiększymy go diametralnie. Nie zmienia to jednak faktu, że domowe powiększanie biustu, bezoperacyjne może przynieść widoczne, zadowalające efekty. Aby proces był jak najbardziej efektywny, najlepiej połączyć ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową ze zbilansowaną dieta.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017