Ruszczyk kolczasty (Ruscus Aculeatus) - działanie na biust | Frashe

Ruszczyk kolczasty (Ruscus Aculeatus) – działanie na biust

Ruszczyk kolczasty (Ruscus Aculeatus) ma udowodnione doskonałe działanie na skórę. To dlatego zaleca się sięganie po produkty i kosmetyki, które posiadają go w swoim składzie. Wiele jego właściwości wpływa także na skórę biustu. To dlatego zalecany jest paniom, które chciałyby ujędrnić skórę na swoich piersiach lub poprawić ich wygląd i lekko unieść je do góry. To właśnie dlatego warto dowiedzieć się o tym składniku kosmetyków nieco więcej i przetestować go na własnej skórze.

Ruszczyk kolczasty (Ruscus Aculeatus

Jakie właściwości posiada ruszczyk kolczasty?

Ruszczyk kolczasty może poszczycić się wieloma doskonałymi właściwościami, które nie pozostają bez wpływu na skórę. Zwłaszcza jeśli mowa o skórze biustu. Dzięki temu zaleca się stosowanie ruszczyka kolczastego, aby:

  • wzmocnić skórę,
  • ujędrnić ją,
  • nadać jej sprężystości,
  • wygładzić ją,
  • lekko powiększyć piersi.

Ruszczyk kolczasty jest polecany więc u pań, które po schudnięciu, nie są już zadowolone z wyglądu swojego biustu i chciałyby nieco umocnić skórę. Warto więc g poszukiwać w balsamach na ujędrnianie biustu. Jednocześnie wspomnieć trzeba, że ruszczyk doskonale działa na całe ciało, a więc powinien być także składnikiem balsamów na uda czy brzuch. Warto w tym celu wybierać kosmetyki, które są w niego bogate i odżywiają go dogłębnie. Dzięki temu piersi będą miały pełniejszy kształt, a skóra będzie mocno napięta.

Serum na biust Frashe

FRASHE
SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO BIUSTU ZAWIERAJĄCE EKSTRAKT Z RUSZCZYKA KOLCZASTEGO KUP TERAZ

Jakie właściwości zawiera ruszczyk kolczasty?

Ruszczyk kolczasty posiada właściwości, które czynią go niepowtarzalnym. Dzięki temu jest on składnikiem wielu preparatów odżywiających oraz ujędrniających. Bez problemu można go stosować na różnych partiach ciała. Posiada on składniki pobudzające i poprawiające ukrwienie oraz przepływ limfy. Dzięki temu skóra jest zdrowsza i odżywiona.

Gdzie stosowany jest ruszczyk kolczasty?

Ruszczyk kolczasty stosowany jest w wielu preparatach, głównie w kremach, balsamach oraz serach. To właśnie one wnikają najgłębiej w skórę i sprawiają, że jest ona w pełni odżywiona oraz napięta. Warto szukać kosmetyków, które posiadają jego wysokie stężenie. W takim przypadku można mieć pewność, że jest to krem czy balsam wysokiej jakości i można mu zaufać. Na rynku znaleźć można także specjalne maseczki, które posiadają ruszczyk i wnikają głęboko w skórę, odżywiając ją.

Wpisując na stronie frashe.pl w koszyku hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem ujędrniający piersi Frashe.
Kliknij i sprawdź!

Skąd pochodzi ruszczyk kolczasty i jak się go pozyskuje?

Dobrym pomysłem jest wspomnieć także, skąd pochodzi sam ruszczyk kolczasty i jak można go pozyskać. Warto wiedzieć, że ruszczyk rośnie w całej Europie, a więc dostęp do niego jest stosunkowo łatwy i dostać można go wszędzie.

Dodatkowo wyciąg pobierany jest z kwiatu ruszczyka. To właśnie z jego wyciągu wykonuje się zdrowotne maseczki, kremy oraz balsamy, które można nakładać na całe ciało, a przede wszystkim na biust, aby zobaczyć zdecydowaną poprawę w jakości skóry oraz jej gęstości.

Ruszczyk kolczasty stosowany jest coraz częściej. Głównie dlatego, że jest to składnik naturalny i łatwo można go pozyskać, a jego działanie jest zachwycające. Warto przyjrzeć się temu, jak zmienia się jakość skóry już po krótkim stosowaniu. Warto jednak stosować go regularnie i nie zapominać o tym. Dzięki temu można mieć pewność, że piersi faktycznie będą cały czas jędrne i sterczące. Ważne jest to szczególnie u pań, które nagle straciły dużo kilogramów, a ich skóra stała się delikatna oraz na biust po karmieniu.


Bibliografia:

1. Shivanand P., Nilam M., Viral D., Herbs Play an Important Role in the Field ofCosmetics, 2010
2. Gumkowska A., Damskie laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki, 2016
3. Stallings A.F., Lupo M.P., Practical Uses of Botanicals in Skin Care, 2009

Jesteśmy na

nasze aukcje