Biust po karmieniu - co zrobić, aby znów go ujędrnić? | Frashe

Biust po karmieniu – co zrobić, aby znów go ujędrnić?

Niestety, jak powszechnie wiadomo, biust po karmieniu bardzo często traci swoją jędrność oraz sprężystość. Warto więc wiedzieć, co można zrobić, aby nie doprowadzić do takiego stanu rzeczy. Oczywiście karmienie to nie wyrok. Jak najbardziej można doprowadzić swój biust do pozytywnego wyglądu, z którego będzie dumna również świeżo upieczona mama. Oczywiście biust po karmieniu wymaga specjalnego traktowania, a więc istotne jest, aby wiedzieć, jak najwięcej o sposobach jego pielęgnacji.

Rozstępy na piersiach z powodu ciąży? Dowiedz się czym powinien się wyróżniać odpowiedni krem na rozstępy na piersiach:
https://frashe.pl/czym-powinien-wyrozniac-sie-krem-na-rozstepy-na-piersiach/

Dlaczego biust po karmieniu traci swoją jędrność?Piersi po karmieniu

Wiele kobiet skarży się na to, jak wygląda ich biust po karmieniu. Z całą pewnością nie da się ukryć, że zarówno w ciąży, jak i po niej, w organizmie kobiety zachodzą pewne zmiany. Dotyczą one również biustu, który po karmieniu może wyglądać zupełnie inaczej, niż przed rozpoczęciem. Warto więc sprawdzić, dlaczego biust po karmieniu często traci swoją sprężystość.

Co wpływa na zmianę wyglądu piersi?

  • nadmierne rozciągnięcie skóry,
  • gwałtowna zmiana rozmiaru,
  • ssanie piersi.

Często po zakończeniu karmienia piersią, biust wydaje się bardziej wiotki. Dzieje się tak, ponieważ w ciąży biust ulega powiększeniu, a później w okresie laktacji staje się jeszcze pełniejszy. Biust po karmieniu powraca do swojego pierwotnego rozmiaru, ale skóra pozostaje już rozciągnięta. To właśnie dlatego sprawia on wrażenie małego, pomarszczonego i pozbawionego jędrności. Walka o piersi sprzed karmienia bardzo często bywa długa i żmudna, ale na pewno warto ją rozpocząć, aby móc na nowo cieszyć się jędrnymi i napiętymi piersiami. To nieprawda, że biust po karmieniu musi już na zawsze pozbawiony swojej sprężystości.

Wpisując na stronie frashe.pl w koszyku hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem ujędrniający piersi Frashe.
Kliknij i sprawdź!

Masaż na powiększenie biustu – efekty

Jak zaplanować ujędrnianie biustu po karmieniu?

Ujędrnianie biustu po karmieniu jest oczywiście w pełni możliwe, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób najlepiej się do niego zabrać.

Najlepszym, co można zrobić dla swoich piersi, będzie rozpoczęcie stosowania odpowiednio dobranych kosmetyków jeszcze przed karmieniem. Idealnym wyborem będzie serum ujędrniające Frashe z naturalnymi składnikami aktywnymi.

Dzięki temu piersi będą stale odżywiane i nawilżane, co znacząco wzmocni ich skórę oraz strukturę. Nie wolno przerywać stosowania takiego kremu także w ciąży oraz w okresie karmienia. Dzięki temu biust po karmieniu cały czas otrzymywać będzie odpowiednie wsparcie. Istotne jest jednak to, aby dobrać kosmetyk w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Na całe szczęście na rynku znaleźć można wiele takich propozycji.
Biust po karmieniu dziecka

Biust po karmieniu potrzebuje specjalnego wsparcia i dobrym pomysłem jest zapewnienie mu go. Tylko dzięki temu skóra nie ulegnie nadmiernemu rozciągnięciu i zachowa odpowiedni wygląd. Warto dobierać kosmetyki o naturalnym składzie, które nie są podrażniające, zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla niemowląt. Warto stosować także inne efektowne metody, takie jak masaże piersi oraz dobór odpowiedniego stanika dla matek karmiących.

Przestrzegając wszystkich tych zasad, można być całkowicie pewnym, że biust po karmieniu wróci do normy, a skóra znów będzie w pełni naprężona, a piersi jędrne. Warto o to zadbać. W końcu piersi to atrybut każdej kobiety, a ich dobry stan znacząco poprawia samopoczucie.


Bibliografia

1. Sarwer D.B., Nordmann J.E., Herbert J.D., Cosmetic Breast Augmentation Surgery: A Critical Overview, 2004
2. Chong M.H., Cosmetic firming formulation, 2000
3. Spear S.L., Bulan E.J., Venturi M.L., Breast Augmentation, 2004

Jesteśmy na

nasze aukcje