Co na ujędrnienie biustu? Domowe sposoby na zapobieganie wiotczeniu | Frashe

Co na ujędrnienie biustu? Domowe sposoby na zapobieganie wiotczeniu

To nie tajemnica, że każdy biust z czasem traci jędrność. Zaczyna opadać i wygląda nieatrakcyjnie. W przypadku bardziej obfitych kształtów proces ten widoczny jest znacznie bardziej niż w przypadku niewielkich piersi. Bez względu na rozmiar piersi można jednak nieco spowolnić cały proces.

Kiedy biust traci jędrność?

krem ujędrniającyIstnieje wiele powodów, przez które biust traci jędrność. Przyczyną nagłego opadania biustu często jest nagła, diametralna zmiana wagi. Wiąże się to nie tylko z odchudzaniem, ale także ze zmianą rozmiaru biustu po ciąży oraz po karmieniu. To jednak nie wszystko. Z wiekiem skóra wiotczeje i nie jest w stanie podtrzymywać biustu równie skutecznie, co niegdyś. Już po 20. roku życia zaczynamy odczuwać utratę włókien kolagenu i elastyny. Pod wpływem ciężaru piersi, skóra się rozciąga, a biust opada. Proces ten jest szczególnie widoczny w wypadku pań o dużych piersiach. Takie opadanie biustu może być źródłem wielu problemów. Uniesienie go nie jest zresztą łatwe. Dlatego najlepiej zamiast czekać, aż grawitacja zadziała, najlepiej stosować profilaktyczne metody.

Przede wszystkim, ćwicz mięśnie!

Ujędrnianie piersi za pomocą gimnastyki to najlepszy sposób na zapobieganie opadaniu piersi. Szczególnie w wypadku pań o obfitych kształtach. To one są najbardziej narażone na działanie sił grawitacji. Najlepszym ratunkiem w takiej sytuacji jest regularne uprawianie sportu i ćwiczenie właśnie tej partii ciała. Najlepiej sprawdzą się te ćwiczenia, podczas których intensywnie pracujemy ramionami. Doskonałym pomysłem jest pływanie, gra w siatkówkę oraz tenisa. Na siłowni i w domowym zaciszu warto wykonywać wymachy ramionami z obciążeniem (np. z ciężarkami). Sprawdzą się też pompki. Rozbudowane mięśnie klatki piersiowej skuteczniej utrzymają biust w górze.

Domowa pielęgnacja

Domowymi metodami możesz również wykonać prosty peeling i maskę w jednym. Wystarczy jeden składnik – fusy pozostałe po zaparzeniu kawy. 1 – 2 razy w tygodniu wykonuj przy ich użyciu peeling skóry piersi. Nie zmywaj ich jednak od razu, a pozostaw na ok. 30 minut. Możesz dodatkowo owinąć się folią spożywczą. Wzmocni to wchłanianie składników aktywnych, a także umożliwi nałożenie ubrania. Taki peeling i maska doskonale ujędrnią skórę. Odżywią, zadziałają drenująco i nawilżająco. To doskonały sposób na uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Podsumowanie

Jeżeli chcesz cieszyć się jędrnym biustem, działać powinnaś zanim zacznie opadać. Taka profilaktyka to najskuteczniejsze rozwiązanie. Wystarczy kilka prostych kroków – ćwiczenia oraz dobry krem ujędrniający do biustu. Uzupełnienie pielęgnacji może stanowić domowy, kawowy peeling – maska.

Jesteśmy na

nasze aukcje
Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.
Wpisz poniższy kod podczas zamawiania:
10RABAT2017