Pompka do biustu – jak działa?

Pompka do biustu to gadżet, który dopiero zaczyna zdobywać popularność. Jak działają pompki do powiekszania biustu? Jakie przynoszą efekty? Czy zawsze można ich używać? Odpowiedzi poznasz w tym artykule.

Pompka do biustuPompka do biustu – efekty działania

Efekty pompki do biustu mogą być różne. Wszystko zależy od tego, czy używamy sprzętu regularnie. Przykładając ją do skóry, powstaje ciśnienie, które powoduje wzrost ukrwienia, co zwiększa optycznie piersi. Efekty działania pompki na powiekszenie biustu widać natychmiast po zakończeniu zabiegu. Efekty nie są jednak trwałe. Utrzymują się przez 4 do 6 godzin. Pompka próżniowa do biustu nie przynosi spektakularnych efektów. Nie jest możliwe powiększenia biustu o kilka rozmiarów, ewentualnie o jeden lub dwa.

Zobacz jak należy ujędrnić biust

Pompka do biustu – przeciwwskazania

Pompka do biustu jest mniej inwazyjna niż inne metody stosowane do powiększania biustu.

FRASHE

DOMOWA METODA NA JĘDRNY BIUST

Istnieją jednak kluczowe przeciwwskazania, które wykluczają jej stosowanie, w tym:

  • wrażliwa skóra,
  • zmiany nowotworowe lub guzki w piersiach,
  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • urazy mechaniczne (np. podrażnienia, skaleczenia, otarcia, krwiaki).

Powiększanie biustu – pompka i jej skuteczność

Powiększanie biustu pompką próżniową może naprawdę zachęcać. Zabieg jest prosty, prawie bezbolesny i tani. Czy rzeczywiście zabieg jest jednak tak skuteczny, jak obiecuje producent? Warto pamiętać, że rezultaty są wyłącznie krótkotrwałe. Nie przynoszą zatem trwałych zmian. Codzienne powtarzanie zabiegu może być zatem uciążliwe i nudne. Choć oczywiście można się na niego zdecydować doraźnie, jeśli zależy nam w danym momencie na takim efekcie.

Przede wszystkim wygładzają, napinają i uelastyczniają skórę, co powoduje, że piersi stają się kształtne i uniesione. Podsumowując, pompka do biustu jest wygodnym rozwiązaniem, które przynosi jednak krótkotrwałe efekty. Najlepiej sprawdza się, kiedy oczekujemy efekty natychmiast. Jej działanie lepiej zastąpić odpowiednią pielęgnacją, która dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych i poprawia jej poziom nawilżenia, a tym samym wygląd.


Bibliografia

1. Brett E., Chung N., Leavitt W.T., Momeni A., Longaker M.T., Wan D.C., A Review of Cell-Based Strategies for Soft Tissue Reconstruction, 2017
2. Regnault P., Partially submuscular breast augmentation, 1977
3. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *