Dipalmitynian hydroksyproliny (dipalmitoyl hydroxyproline) | Frashe

Dipalmitynian hydroksyproliny (dipalmitoyl hydroxyproline)

Dipalmitynian hydroksyproliny (dipalmitoyl hydroxyproline) jest coraz częściej spotykanym składnikiem wielu korzystnych kosmetyków, które głęboko działają na skórę całego ciała. Bardzo często po kosmetyki z tym składnikiem sięga się w celu pielęgnacji biustu, ale nie jest to jedyna możliwość. Z całą pewnością jednak warto sprawdzić, czym jest polecany dipalmitynian hydroksyproliny oraz, w jaki sposób może on wpłynąć na stan skóry.

Dipalmitoyl hydroxyprolineJakie właściwości posiada dipalmitynian hydroksyproliny?

Dipalmitynian hydroksyproliny ma wiele korzystnych właściwości, które przekładają się na wygląd skóry i jej odpowiednie napięcie.

Przede wszystkim sprawia on, że skóra będzie:

  • wzmocniona,
  • odżywiona,
  • ujędrniona,
  • napięta,
  • nawilżona.

Bardzo często zaleca się stosowanie dipalmitynianu hydroksyproliny w przypadku ujędrnienia biustu. Skóra na nim jest szczególnie wymagająca i dlatego potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Warto zapewnić mu je za pomocą naturalnych składników, które działają aktywnie.

Jakie związki zawiera dipalmitynian hydroksyproliny?

Dipalmitynian hydroksyproliny zawiera w sobie związki, które mają bardzo pozytywny wpływ na skórę oraz jej jędrność. Są to właśnie związki ujędrniające i napinające skórę. Mają one bardzo szerokie spektrum działania, dzięki czemu działają aktywnie i bardzo głęboko. Przede wszystkim jest to pochodna hydroksyproliny, która jest głównym składnikiem kolagenu i tym samym przeciwdziała osłabianiu włókien kolagenu. Dzięki temu skóra umacnia się i przede wszystkim nie traci swojej naturalnej jędrności, co jest niezwykle ważne w tym przypadku.

Serum na biust Frashe

ZAMÓW FRASHE
SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO BIUSTU Z DIPALMITOYL’EM KUP TERAZ

Gdzie stosowany jest dipalmitynian hydroksyproliny?

Dipalmitynian hydroksyproliny stosowany jest przede wszystkim w różnego rodzaju maściach, a także balsamach, które nakładane są bezpośrednio na skórę. Dzięki temu mają one mocniejsze działanie i w widoczny sposób ujędrniają skórę i nadają jej miękkości. Stosowany jest głównie w kremach na biust. Ten składnik poprawia kondycję skóry i może sprawiać, że piersi stają się wizualnie większe, dzięki nabraniu odpowiedniego kształtu. Można korzystać z niego do woli, ponieważ jest to składnik naturalny, a co za tym idzie, również bezpieczny.

Skąd pochodzi dipalmitynian hydroksyproliny i jak można go uzyskać?

Bardzo ciekawe jest już samo pochodzenie dipalmitynianu hydroksyproliny. Jest to bowiem substancja czynna, którą pozyskuje się z roślin. Przede wszystkim, jak już było wspomniane, jest to także pochodna hydroksyproliny. Dzięki temu włókna kolagenowe skóry stają się umocnione. Samo pozyskanie tego składnika nie jest szczególnie trudne. Pobierany jest on z niektórych części roślin, które spotkać można w całej Europie.

Wpisując na stronie frashe.pl w koszyku hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem ujędrniający piersi Frashe.
Kliknij i sprawdź!

Dipalmitynian hydroksyproliny jest substancją coraz częściej docenianą. Głównie dlatego, że faktycznie, dzięki jej stosowaniu zauważyć można pozytywne efekty. Oczywiście po takie balsamy trzeba sięgać przez dłuższy czas. Tylko wtedy można mieć absolutną pewność, że rezultaty utrzymają się przez długi czas. Dodatkowo jest to składnik w pełni bezpieczny, właśnie dlatego, że pochodzi on z roślin i spokojnie może być stosowany nawet na delikatną skórę, jaka jest na biuście.


Bibliografia

1.Gumkowska A., Damskie laboratorium. Przepisy na domowe kosmetyki, 2016
2.Hlava B., Stary F., Pospisil F., Rośliny kosmetyczne, 1984
3.Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012

Jesteśmy na

nasze aukcje